Warning: A non-numeric value encountered in /users/0020/sh83095/www/multanka/blog/serwis2016/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

Multanka – to ja

W hafcie soutache zakochałam się w 2012 roku. Moje pierwsze kolczyki – granatowo-złote kandelabry, przechowuję z sentymentem do dzisiaj. Gdy wychodziłam z biura w centrum szarego miasta, z radością zakładałam je by przyciągały spojrzenia. Porzucałam korporacyjny dress code code na rzecz tej małej, intensywnej kropli koloru. Z tego pierwszego zauroczenia zrodziła się pasja – chciałam sama tworzyć te bajecznie kolorowe, barokowe formy.

Biżuteria sutasz – dla kogo

Moja biżuteria ma być akcentem przykuwającym oko. Detalem, który wyróżnia. W roku 2016 zaczęłam rozwijać wzornictwo. Pojawiły się kolekcje dedykowane Wam. W odpowiedzi na Wasze potrzeby powstały kolekcje – belly bell dla przyszłych mam i tribal, dedykowana tancerkom. Pojawiła się też kolekcja bridal – dedykowana najbardziej wymagającym z klientek – pannom młodym. Wspólnym mianownikiem pozostaje barwa. Multankowy sutasz to biżuteria dla kobiet kochających kolor i niebanalny design.

Kamienie, kryształki, koraliki, sutaszowe pasma – ekspolozja koloru

Biżuteria sutaszowa, która powstaje w mojej pracowni powstaje przede wszystkim z kamienia naturalnych. Jedwabiste sutaszowe pasma  przeplatają się czasem z jedwabiem sari. Otaczają też kryształki Swarovski czy grają w duecie z drobnymi jak mak koralikami toho. Na moim warsztacie gości srebro, więc możecie miec pewność, ze bigle czy zapięcia moich kolczyków nie będą Was uczulać. Staram sie, aby na moim biurku nie pojawial się plastik-fantastik.

Wartości marki

Głęboko wierzę w ideę wspierania lokalnych przedsiąbiorców i działania lokalnie. Dlatego biżuterię sutasz z mojej pracowni można znaleźć w pojedynczych egzemplarzach na szkolnych kiermaszach moich dzieci. Dlatego raz na jakich czas organizuje na moim FP licytacje na cele charytatywne. Z drugiej strony – kupując biżuterię sutaszową ode mnie – macie pewność, że wspiera ona gdzieś w Szczecinie małe Multaniątka 😀

Coraz bliższa jest mi  filozofia zero waste. Dlatego biżuteria z pracowni Multanka odbywa drogę opakowana w folię bąbelkową, która wcześniej owijała wysłane do mnie materiały (od kilku lat nie kupiłam folii). Dlatego też od pewnego czasu staram sie mądrze ograniczać materiały w szufladkach i szafkach w mojej pracowni. Gromadzę te, których użyję 🙂 Nieużywane przydasie wędruja dalej w rękodzielniczy świat, aby wspierać kreatywne idee kogoś innego.

Plany, plany, plany

A co się pojawi w przyszłości? Na pewno kolejne barwne kolekcje. Rok 2019 będzie rokiem bloga – znajdziecie tam więcej treści o tym jak dobierać kolory czy modowe  nowinki ze świata biżuterii. Marzę o tym, aby za kilka lat móc Was zaprosić do pracowni, w której będe juz dostępna caly dzień – nie tylko wieczorami czy popłudniami po pracy.

Sutaszowe kolczyki, bransolety,naszyjniki – dlaczego od Multanki

Pierwsze kroki z haftem sutaszowym nie były łatwe. To pracochłonna i wymagająca dbałości o detal technika. Wiele tygodni ćwiczyłam, zanim zdecydowałam, że wisiory, bransoletki czy naszyjniki soutache, które tworzę są równiuteńko uszyte. O projektach mawia się, że mogą być dobre, szybkie i tanie. Pod warunkiem, że wybierze się dwie z tych cech. Ja stawiam na to, że powinny byc przede wszystkim dobre – dopasowane do ciebie. W moich projektach biżuteryjnych dbam o szczegóły i drobiazgi- w rozmowach dogrywam detale, dobieram kolory, kształty i faktury. Więcej o samym procesie możesz poczytać tu: KLIK

Przez kilka lat mojej przygody z sutaszem jedno się nie zmieniło – biżuteria ma być zawsze barwną „kropką nad i” dla jej właścicielki.

Jeżeli chcesz, aby i w twoim świeicie pojawiła się kropla barwnej biżuterii – napisz do mnie!

E-mail: kontakt@multanka.eu
Telefon: +48 608 536 033

5 lat doświadczenia

 

100% serca

 

100% pasji

 

Ogrom marzeń